Jestem Paweł.
Mam słabość do samochodów.

Ich ręczne szkicowanie, później obrabianie w graficznych programach 3D po kilku latach stały się moim znakiem rozpoznawczym. Była to baza dla powstania studia projektowego Breshke Design.
Dzisiaj Breshke Design pracuje z ludźmi specjalizującymi się w różnych branżach, których doświadczenie jest niezbędne do pracy w interdyscyplinarnym zespole projektowym. Są to designerzy dbający o estetykę, stronę wizualną produktu, jego cechy użytkowe, ergonomię i funkcjonalność, a także osoby odpowiedzialne za tworzenie strategii biznesowej, marketing, zarządzanie procesem projektowym – Design Managment.
Zajmujemy się wzornictwem przemysłowym. Projektujemy produkty i usługi zgodne z wytycznymi przemysłu (naszych Klientów) będące odpowiedzią na potrzeby użytkowników.

Mamy doświadczenie w projektowaniu przedmiotów o charakterystyce motoryzacyjnej, samochodów i ich pojedynczych elementów, sprzętu elektronicznego, obudowy urządzeń, mebli, oświetlenia, a także usług czy procesów dzięki coraz większej świadomości naszych Klientów.
Jesteśmy także wykonawcą audytów oraz strategii wzorniczych, których celem jest wprowadzenie innowacyjnych zmian w zakresie wzornictwa w przedsiębiorstwach.

Więcej informacji zobacz tutaj

Przedmiot dobrze zaprojektowany podnosi atrakcyjność produktu, realnie współtworzy jego sukces rynkowy i poprawia wizerunek całej firmy. Taki jest cel naszej pracy!

Pozdrawiam
Paweł BRESHKE Czyżewski

sign